Menu
   
      Sprzedaż Krajowa
 
  Relacje inwestorskie
 


 

Dyrektor Sprzedaży
Tomasz Nowakowski
tel. +48 663 080 043
e-mail: tomasz.nowakowski@cormay.pl

Regionalny Koordynator Sprzedaży (kujawsko-pomorskie, pomorskie, łódzkie: powiaty północno-wschodnie i m. Łódź)
Renata Frankowska
tel. +48 602 449 221
e-mail: renata.frankowska@cormay.pl

Regionalny Koordynator Sprzedaży (lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie)
Monika Kochanowicz
tel. +48 606 383 255
e-mail: monika.kochanowicz@cormay.pl

Regionalny Koordynator Sprzedaży (mazowieckie)
Małgorzata Markowska
tel. +48 606 381 755
e-mail: malgorzata.markowska@cormay.pl

Regionalny Koordynator Sprzedaży (wielkopolskie, zachodniopomorskie, łódzkie: powiaty południowo-zachodnie)
Krzysztof Czusz
tel. +48 661 551 226
e-mail: krzysztof.czusz@cormay.pl

Regionalny Koordynator Sprzedaży (śląskie, małopolskie)
Mariusz Kruszec
tel. +48 691 550 683
e-mail: mariusz.kruszec@cormay.pl

Kierownik ds. Kluczowych Klientów (dolnośląskie, opolskie, lubuskie)
Józef Półtorak
tel. +48 696 015 506
e-mail: jozef.poltorak@cormay.pl

Specjalista ds. Produktu (podlaskie, warmińsko-mazurskie)
Anna Ratkiewicz-Witek
tel. +48 604 217 855
e-mail: anna.witek@cormay.pl


 





 



PZ Cormay S.A. z siedzibš w Łomiankach, 05-092 Łomianki, ul. Wiosenna 22; NIP: 1181872269, Sšd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sšdowego numer KRS: 0000270105, Kapitał zakładowy 84 205 008,00 zł w całoœci wpłacony.