Cormay Diagnostics dla branży diagnostycznej

Od lutego do czerwca Cormay Diagnostics był organizatorem spotkań naukowych i edukacyjnych, propagując w ten sposób aktualną wiedzę medyczną dotyczącą naszych priorytetowych zagadnień.

Spotkania hybrydowe organizowane były w kilku miastach w Polsce tj.: Warszawa, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Toruń, Radom, Rzeszów czy Bydgoszcz

Ściśle współpracujemy z uznanymi polskimi autorytetami medycznymi, towarzystwami i organizacjami naukowymi.

Podczas spotkań rozmawialiśmy o wyzwaniach i problemach dzisiejszej diagnostyki, jak również wysłuchaliśmy ciekawych wykładów, cenionych w branży medycznej profesorów – praktyków: prof. dr hab. n. med. Jana Kotarskiego z Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego, dr hab. n. med. Marianny Bąk z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, dr n. med. Katarzyny Fischer z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

Celem organizowanych spotkań jest edukacja pracowników ochrony zdrowia: lekarzy, diagnostów laboratoryjnych oraz techników.

Jesteśmy przekonani, że nasze działania i aktywności pozwolą na poszerzenie specjalistycznej i kompleksowej wiedzy z zakresu zagadnień medycznych i tym samym wpłyną na zwiększenie poziomu ochrony zdrowia w naszym kraju.

Od września ruszy kolejny cykl spotkań.

Kontakt

PZ Cormay S.A.

Ursynów Business Park
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa, Polska