Tegoroczna jesień zapowiada się bardzo intensywnie. Już teraz w Cormay Diagnostics szykujemy się do tego czasu, który obfitować będzie w liczne wydarzenia, zarówno polskie, jak i zagraniczne.

Sprawdź, co nas czeka w najbliższym czasie!

Jubileuszowy XX Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej (PTDL)

Jest to niezwykle ważne wydarzenie zarówno dla specjalistów diagnostycznych, jak i producentów oraz dystrybutorów sprzętu diagnostycznego.

Podczas Zjazdu odbędzie się Walne Zgromadzenie Delegatów PTDL, wybór nowych władz Towarzystwa, wykład plenarny, sesje tematyczne, plakatowe, warsztaty firmowe oraz wystawa firm.

Data: 19-22 października 2022

Miejsce: Centrum Kongresowe Targi Kielce

Więcej informacji: https://tiny.pl/wxtxh


Światowe Forum Medycyny MEDICA

Targi Medica to międzynarodowe wydarzenie skupiające specjalistów z branży technologii medycznej i produktów medycznych. Są to największe targi medyczne w Europie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z nowościami w ofercie. Znajdziecie nas w Sali 3 przy Stoisku C35.

Data: 14-17 listopada 2022

Miejsce: Düsseldorf, Niemcy

Więcej informacji: https://tiny.pl/wxtxg

Jubileuszowy XXX Kongres Medycyny Laboratoryjnej Małych Zwierząt PSLWMZ

Jest to największe i najbardziej wpływowe wydarzenie w kraju dla lekarzy weterynarii zwierząt towarzyszących. Podczas Kongresu planowane są seminaria, sympozja, warsztaty oraz wykłady z wielu różnych dziedzin, które poprowadzą specjaliści weterynaryjni z Polski i zagranicy.

Reprezentanci naszej firmy będą czekać na Państwa przy stoisku nr 21, na 1 piętrze, tuż przy schodach. Podczas Kongresu pragniemy zaprezentować sprzęt weterynaryjny przeznaczony do między innymi do badań biochemicznych oraz hematologicznych. 

Data: 17-20 listopada 2022

Miejsce: Hotel DoubleTree by Hilton, Łódź

Więcej informacji: https://tiny.pl/wxtx9

Szkolenia weterynaryjne MasterVet

Ponadto, jako oficjalny Partner szkoleń MasterVet Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej uczestniczyć będziemy w 4 szkoleniach dla lekarzy i techników weterynarii. Podczas części praktycznej każdego z nich, uczestnicy będą mogli przetestować analizatory weterynaryjne Cormay przeznaczone do diagnostyki laboratoryjnej zwierząt. Terminy i tematy szkoleń:

  • 10 września 2022, Gdańsk. Temat: „Podstawy nefrologii i urologii psów oraz kotów”

  • 10 września 2022, Gdańsk. Temat: „Diagnostyka laboratoryjna od A do Z dla techników weterynarii”

  • 5 listopada 2022, Warszawa. Temat: „Hematologia małych zwierząt od podstaw”

  • 3-4 grudnia 2022, Warszawa. Temat: „Drobne zabiegi chirurgiczne u pacjentów nefrologicznych i urologicznych wymagających intensywnej terapii”

Więcej informacji: https://tiny.pl/wxtxw

 

O szczegółach każdego z wydarzeń będziemy na bieżąco informować na naszym koncie Linkedin.

Zachęcamy do obserwacji: https://tiny.pl/wxtxf

Kontakt

PZ Cormay S.A.

Ursynów Business Park
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa, Polska